Skip to main content

Wynajmij Nieruchomość

Wynajmij Nieruchomość

Wynajmij Nieruchomość

Zapraszamy Państwa do zgłoszenia swojej nieruchomości do promowania i wynajmu poprzez portal, a także zespół doradców TIGER-REI pozostający do Państwa dyspozycji.

Oferujemy Państwu pełen zakres obsługi, począwszy od przygotowania nieruchomości (home staging), materiałów promujących nieruchomość, promowania jej na naszym portalu i serwisach ogłoszeniowych, ofertowania w bezpośrednim kontakcie z klientami, aż do chwili znalezienia nabywcy.

Naszą siłą są;

- ludzie i motywacja
- szybkość i skuteczność
- doświadczenie i umiejętność jego wykorzystania

Zgłoszenie oferty

Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych powyżej, przez TIGER Real Estate Investments Norbert Froń poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TIGER Real Estate Investments Norbert Froń informacji handlowej w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zostałem/Zostałam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz wyrażenia w/w zgód oraz prawie odwołania ich w każdym czasie, jak również prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, usuwania, a także uzupełniania.