Skip to main content

TOP GARAŻ

Top Garaż

Top Garaż

TOP Garaż, to propozycja wyjścia naprzeciw potrzebom praktycznego zagospodarowania dodatkowej przestrzeni miejsc parkingowych w budownictwie wielorodzinnym oraz zagospodarowania przestrzeni miejsca garażowych w budownictwie jednorodzinnym.

Top Garaż, to nowoczesne systemy mebli do zabudowy miejsc parkingowych i garażowych, które pozwalają na optymalne rozwiązanie problemu jakim jest brak miejsca do składowania rzeczy.

Podstawowymi zaletami systemów mebli parkingowych i garażowych są;

„Szyte na miarę” i eleganckie – z łatwością umożliwiają dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz wymiarów miejsca parkingowego / garażowego. Same systemy wykonywane są z najwyższej jakości aluminium, a dostępna, szeroka paleta kolorów, pozwala na zmianę charakteru wybranego systemu, tak aby stał się wyjątkowym,

Funkcjonalne – systemy mebli parkingowych i garażowych, są idealnym następstwem dla tradycyjnych komórek, piwnic i boksów. Z uwagi na ograniczenia projektowe w budownictwie wielorodzinnym, niejednokrotnie stanowią jedyną możliwość uzyskania tak bardzo poszukiwanej dodatkowej przestrzeni,

Bezpieczne – wszystkie wykorzystane materiały w systemach mebli parkingowych i garażowych tj, blachy, zamki, zawiasy, są solidne, a co najważniejsze bezpieczne – posiadają niezbędne atesty hutnicze i certyfikaty jakości.

 Gdy miejsce parkingowe lub garaż nie są w pełni wyposażonymi, pozostawiają dużo wolnego miejsca lub praktycznie niewykorzystywanej przestrzeni, postarajmy się to zmienić!!!

Nasi Technicy i Projektanci pozostają do Państwa dyspozycji w kwestiach konsultacji dotyczących między innymi pomiaru pomieszczeń, zaprojektowania zabudowy miejsca lub wnętrza zgodnie z Państwa oczekiwaniami , wyceny oraz wykonania zgodnie z założeniami projektowymi.

Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Top garaż
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Aranżacja
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Prawo
Dane w uzupełnieniu
TIGER Real Estate Investments
Ubezpieczenie
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Finansowanie
Zapraszamy wkrótce.
Dane są uzupełniane.
TIGER Real Estate Investments
Zarządzanie

FIRMY

TIGER-REI
690 909 709
Masz pytania? Zainteresowany?

Administratorem Twoich danych osobowych jest TIGER-REI więcejAdministratorem danych osobowych jest TIGER Real Estate Investments z siedzibą w Warszawie 01-378, przy ul. Połczyńskiej 10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu realizacji zamówienia, przedstawienia oferty, przyjęcia oferty. Twoje dane osobowe nie zostaną udostępnione innym podmiotom, oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie prawa oraz regulaminu. Masz nieograniczony dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz pamiętaj że niezbędne do realizacji zadań.

Chcę otrzymać linki do podobnych ofert
Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych powyżej, przez TIGER Real Estate Investments Norbert Froń poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TIGER Real Estate Investments Norbert Froń informacji handlowej w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zostałem/Zostałam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz wyrażenia w/w zgód oraz prawie odwołania ich w każdym czasie, jak również prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, usuwania, a także uzupełniania.