Skip to main content

Pomoc prawna i notarialna

Pomoc Prawna i Notarialna

Pomoc Prawna i Notarialna

W szeroko rozumianym obrocie gospodarczym umowy zawierane są przez większość z nas niemalże codziennie. Udając się choćby do sklepu po zakup „bułek”, zawieramy umowę ze sprzedającym w formie ustnej.

Polskie prawo przewiduje możliwość zwierania umów w wielu formach, jednakże w wyjątkowych przypadkach nie jest dopuszczalne zawarcie umowy ustnej, a wyłącznie w formie pisemnej lub umowy w formie aktu notarialnego (np.; dla umowy nabycia nieruchomości).

W zależności od wyboru formy zawarcia umowy, warto zapoznać się z jej regulacjami i skutkami.

W tym celu do Państwa dyspozycji pozostają Kancelarie Prawne, które zgodnie z potrzebami dokonają analizy umów, stosownych podpowiedzi oraz korekty niezbędnych zmian w kontrakcie, oraz Kancelarie Notarialne, które zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zadbają o bezpieczne sformalizowanie kontraktu.

Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Top garaż
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Aranżacja
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Prawo
Dane w uzupełnieniu
TIGER Real Estate Investments
Ubezpieczenie
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Finansowanie
Zapraszamy wkrótce.
Dane są uzupełniane.
TIGER Real Estate Investments
Zarządzanie

FIRMY

TIGER-REI
690 909 709
Masz pytania? Zainteresowany?

Administratorem Twoich danych osobowych jest TIGER-REI więcejAdministratorem danych osobowych jest TIGER Real Estate Investments z siedzibą w Warszawie 01-378, przy ul. Połczyńskiej 10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu realizacji zamówienia, przedstawienia oferty, przyjęcia oferty. Twoje dane osobowe nie zostaną udostępnione innym podmiotom, oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie prawa oraz regulaminu. Masz nieograniczony dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz pamiętaj że niezbędne do realizacji zadań.

Chcę otrzymać linki do podobnych ofert
Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych powyżej, przez TIGER Real Estate Investments Norbert Froń poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TIGER Real Estate Investments Norbert Froń informacji handlowej w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zostałem/Zostałam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz wyrażenia w/w zgód oraz prawie odwołania ich w każdym czasie, jak również prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, usuwania, a także uzupełniania.