Skip to main content

Aranżacja i wykończenie

Aranżacja i wykończenie wnętrz

Aranżacja i wykończenie wnętrz

Dzisiejsze czasy zapewniają ogrom możliwości związanych z aranżacją, choćby poprzez szerokie spektrum wyboru zasobów i narzędzi w tym celu służących.

Jako klienci możemy praktycznie bez ograniczeń korzystać z wyboru materiałów wykończeniowych odpowiadających naszym potrzebom oraz możliwościom.

Ewentualne ograniczenia jakie mogą się pojawić, to te wynikające z czasu jaki możemy poświęcić na zmiany aranżacji, wiedzy technicznej lub umiejętności wyszukiwania właściwego asortymentu lub wykonawstwa.

Wychodząc Państwu naprzeciw, pozostawiamy do Państwa dyspozycji  Pracownie Architektoniczne i Projektantów Wnętrz, którzy pomogą w dopasowaniu detali, tak aby wyciągnąć piękno wnętrza  „szytego na miarę” oraz Firmy Budowlane, które w najdrobniejszych szczegółach odzwierciedlą zaprojektowane wnętrze i pomogą w doborze materiałów wykończeniowych.

Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Top garaż
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Aranżacja
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Prawo
Dane w uzupełnieniu
TIGER Real Estate Investments
Ubezpieczenie
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Finansowanie
Zapraszamy wkrótce.
Dane są uzupełniane.
TIGER Real Estate Investments
Zarządzanie

FIRMY

Norbert Froń
690 909 709
Masz pytania? Zainteresowany?

Administratorem Twoich danych osobowych jest TIGER-REI więcejAdministratorem danych osobowych jest TIGER Real Estate Investments z siedzibą w Warszawie 01-378, przy ul. Połczyńskiej 10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu realizacji zamówienia, przedstawienia oferty, przyjęcia oferty. Twoje dane osobowe nie zostaną udostępnione innym podmiotom, oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie prawa oraz regulaminu. Masz nieograniczony dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz pamiętaj że niezbędne do realizacji zadań.

Chcę otrzymać linki do podobnych ofert
Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych powyżej, przez TIGER Real Estate Investments Norbert Froń poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TIGER Real Estate Investments Norbert Froń informacji handlowej w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zostałem/Zostałam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz wyrażenia w/w zgód oraz prawie odwołania ich w każdym czasie, jak również prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, usuwania, a także uzupełniania.