Skip to main content

Finansowanie

Finansowanie

Finansowanie

Istnieje wiele źródeł finansowania zakupu nieruchomości, bardziej lub mniej konwencjonalnych metod pozyskania środków, pamiętajmy że ważnym elementem przy dokonaniu wyboru jest właściwe rozpoznanie korzyści i obowiązków z nich wynikających.

Niezależnie jaką formę finansowania wybierzemy, czy będzie to tradycyjny kredyt hipoteczny, czy też kredyt gotówkowy lub pożyczka hipoteczna, lub też inna alternatywna forma, to właściwa wiedza na ten temat pozwoli kupującym zrozumieć i ewentualnie ominąć zagrożenia, jak również przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa zakupu.

Jako zespół TIGER Real Estate Investments stoimy na stanowisku, że pełne zadowolenie to nie tylko satysfakcja z pozyskania finansowania,  to również całkowita wiedza na jego temat.

W tym celu do Państwa dyspozycji pozostają Specjaliści Finansowi, którzy monitorując zmiany na rynku finansowym,  udzielą wsparcia przy wyborze rozwiązania „szytego na miarę oczekiwań” w celach sfinansowania zakupu nieruchomości.

Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Top garaż
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Aranżacja
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Prawo
Dane w uzupełnieniu
TIGER Real Estate Investments
Ubezpieczenie
Dane w trakcie uzupełniania
TIGER Real Estate Investments
Finansowanie
Zapraszamy wkrótce.
Dane są uzupełniane.
TIGER Real Estate Investments
Zarządzanie

FIRMY

TIGER-REI
690 909 709
Masz pytania? Zainteresowany?

Administratorem Twoich danych osobowych jest TIGER-REI więcejAdministratorem danych osobowych jest TIGER Real Estate Investments z siedzibą w Warszawie 01-378, przy ul. Połczyńskiej 10. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu realizacji zamówienia, przedstawienia oferty, przyjęcia oferty. Twoje dane osobowe nie zostaną udostępnione innym podmiotom, oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie prawa oraz regulaminu. Masz nieograniczony dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz pamiętaj że niezbędne do realizacji zadań.

Chcę otrzymać linki do podobnych ofert
Wyrażam zgodę w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 172 Prawo telekomunikacyjne na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych powyżej, przez TIGER Real Estate Investments Norbert Froń poprzez nawiązywanie kontaktu telefonicznego w celach marketingowych i handlowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TIGER Real Estate Investments Norbert Froń informacji handlowej w drodze korespondencji e-mail zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zostałem/Zostałam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz wyrażenia w/w zgód oraz prawie odwołania ich w każdym czasie, jak również prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania, usuwania, a także uzupełniania.